Dostawa i płatności

Dostawy i płatności

 1. Czas wysyłki towarów wynosi od 2 do 5 dni roboczych (do dni roboczych nie wlicza się sobót oraz niedziel i innych dni świątecznych). W przypadku niemożliwości dostawy towaru w wyżej wymienionym czasie, Kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Maksymalny czas potwierdzenia dostawy wynosi 2 dni robocze.
 2. Odpowiedzialność dostawy towaru spoczywa na Sprzedającym, który w tym celu wykorzystuje współpracujące z nim Firmy Kurierskie. Sprzedający ma prawo zmiany firmy kurierskiej, również po zawarciu umowy z Kupującym.
 3. Po nadaniu towaru i odbiorze go przez Firmę Kurierską Kupujący otrzymuje stosowne potwierdzenie, iż towar został przekazany do wysyłki. Kupujący może otrzymać potwierdzenie wysyłki towaru w formie wiadomości elektronicznej SMS/wiadomości e-mail. Istnieje również możliwość podglądu statusu przesyłki poprzez konto użytkownika sklepu internetowego Magazyn Drewna bądź poprzez link otrzymany w wiadomości e-mail.
 4. Kupujący może również odebrać zamówiony towar osobiście po wybraniu stosownej opcji na formularzu zamówienia.
 5. Do obowiązków Kupującego należy bezwzględne sprawdzenie kompletności przesyłki w momencie dostarczenia jej przez Firmę Kurierską. Jeśli dostarczony towar zawiera uszkodzenia Kupujący winien spisać protokół reklamacyjny (dostępny u Kuriera). Reklamowany towar, należy wraz z fakturą sprzedaży zwrócić Kurierowi. Koszty transportu reklamowanego towaru ponosi Sprzedający.
 6. W przypadku stwierdzenia wady towaru w czasie późniejszym należy postępować zgodnie z procedurą reklamacyjną opisaną w § 6 regulaminu pt. „Reklamacje i zwroty”.
 7. W momencie przyjęcia towaru Kupujący zobowiązany jest potwierdzić jego odbiór. Od tej pory towar staje się własnością Kupującego.
 8. W sklepie Magazyn Drewna istnieją trzy możliwości uiszczenia płatności: płatność przelewem na konto bankowe, płatność za pobraniem, płatność gotówką (tylko w przypadku zakupu z odbiorem własnym przez Kupującego z magazynu Sprzedającego).
 9. Przelew na konto bankowe – przelewając pieniądze za pomocą systemu Przelewy24, przelewu tradycyjnego lub przelewu internetowego. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po zawarciu umowy i uznaniu konta Magazyn Drewna w serwisie Przelewy24.
 10. Wybierając płatność za pobraniem Kupujący zostaje obciążony dodatkowym kosztem w wysokości 30 PLN. Wybranie tej opcji płatności oznacza, iż Kupujący zobowiązuje się do uregulowania należności u Kuriera w momencie dostawy towaru.
 11. Za moment dokonania płatności uważa się moment wpływu środków na konto Magazyn Drewna w serwisie Przelewy24 (w przypadku płatności przelewem na konto).
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl