O firmie

 

Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się w obrocie paliwami stałymi pochodzenia drzewnego, produktami drzewnymi oraz biomasą. Oferujemy produkty, które charakteryzują się najwyższą jakością parametrów grzewczych przy zachowaniu konkurencyjnych cen i gwarancji ciągłości dostaw. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży paliw stałych, staramy się spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Jesteśmy częścią przyrody i stanowimy z nią integralną jedność

Dzięki zastosowaniu strategii odpowiedzialnych zakupów surowca drzewnego, nasze produkty wytwarzane są z drewna pozyskiwanego ze ściśle kontrolowanych i planowych wycinek lasów, spełniających restrykcyjne wymogi prawne. Dbamy o równowagę w ekosystemie, nie traktujemy przyrody przedmiotowo i nie chcemy nad nią dominować . Troszcząc się o przyrodę, dbamy przede wszystkim o ciepło domowego ogniska każdego z Was. Wyrażamy należny szacunek przyrodzie, a każdy metr drewna, który został użyty w procesie produkcji oddajemy podwójnie sadząc nowe drzewa i dbając o szkółki leśne.

Dbając o przyrodę, dbamy również o ciepło domowego ogniska każdego z Was

Nasze produkty cechuje najwyższa jakość i powtarzalność. Dokładamy wszelkich starań, aby na każdym etapie życia produktu zachowane zostały najwyższe standardy i normy. Dbamy o to, aby ogrzewanie domu dawało Wam poczucie bezpieczeństwa, przyjemność oraz świadomość życia w zgodzie z naturą.

Pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami ochrony środowiska

Nasze duże zaangażowanie w odpowiedzialne pozyskiwanie i dostarczanie biomasy drzewnej zostało zwieńczone przyznaniem w październiku 2019 roku certyfikatu FSC – najbardziej wiarygodnego z istniejących obecnie systemów certyfikujących zasoby leśne. Certyfikat FSC, jako jedyny, popierany jest przez najważniejsze organizacje proekologiczne. Nasi Klienci mają dzięki temu gwarancję, że oferowane przez nas produkty są wytworzone z drewna pochodzącego z lasów zarządzanych zgodnie z najwyższymi standardami ochrony środowiska, poszanowaniem wartości społecznych oraz przy zachowaniu wszelkich ekonomicznych zasad prowadzenia gospodarki leśnej.

Spółka wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000726731, NIP: 7010816178, REGON: 369917043

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl